שיחה על אספנות עכשווית – יגאל אהובי בLarry’s List

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
יגאל אהובי. צילום: גיא אהובי
יגאל אהובי. צילום: גיא אהובי

שיחה על אספנות עכשווית – יגאל אהובי בLarry’s List

יגאל אהובי. צילום: גיא אהובי

לפני כמה שבועות פנו אלינו  מאתר Larry’s List, אחד האתרים המובילים בתחום האספנות של אמנות עכשווית, ושאלו אם יוכלו לראיין את יגאל אהובי לגבי האוסף שלו. נענינו להזמנה בשמחה רבה וכעת אנו שמחים להציג את הראיון המלא שהתפרסם בתחילת אוגוסט.

זו הייתה שיחה מעמיקה ומעניינת בה יגאל דיבר על נושאים מגוונים ביניהם ערכה של אמנות עכשווית ישראלית ותמיכתו בקהילת האמנים המקומית, צעדיו הראשונים כאספן, איך מתקבלת ההחלטה לרכוש יצירה ומדוע רגולציה חשובה בעולם האמנות. במהלך השיחה יגאל גם מספר על חוויה מפעימה שהיתה לו מול יצירותיו של דייויד המונס בגלריית White Cube  בלונדון ועל התוספת החדשה לאוסף – מיצב של פיליפ פארנו.

יגאל אהובי. צילום: גיא אהובי

כמה מילים על Larry’s List

Larry’s List, או הרשימה של לארי, היא חברה שנוסדה בשנת 2012 בהונג קונג במטרה לרכז ולהנגיש מידע מהימן ומקיף על אספני אמנות עכשווית ברחבי העולם. האתר מספק מידע על אוספים פרטיים, יצירות שנרכשו, אמנים עכשוויים, דירוג אספנים ומעורבותם בשוק האמנות. זהו כלי פרקטי שנועד לשרת אנשים מהתחום כמו גם חובבי אמנות ולספק תמונה בהירה ומפורטת של עולם האספנות העכשווי. כיום כוללת הרשימה מעל 3,500 פרופילים של אספנים מיותר מ-70 מדינות. אוסף יגאל אהובי שמח וגאה להיות חלק מרשימה זו.

Read More

פיליפ פארנו – הכל יחסים

פיליפ פארנו הינו אחד האמנים הבולטים בשדה האמנות העכשווית ומהאמנים המרכזיים שהגדירו את אסתטיקת היחסים (Relational Aesthetics) המתמקדת במערכות יחסים אנושיות ובהקשר החברתי בו הן

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הירשמו לניוזלטר שלנו